Menu

JULINEK I SMA

Program do rozliczeń PIT

iki81

Na stronie Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" (www.dzieciom.pl) pojawił się program do rozliczania 1% podatku. Jest to program dostosowany do każdego podopiecznego indywidualnie.

Na profilu każdego podopiecznego na stronie widnieje różowa ikona z informacją: „Przekaż 1% podatku On-Line”. Wystarczy nacisnąć ikonę i program automatycznie zaczyna rozliczać PIT z uwzględnieniem przy przekazaniu 1% podatku tego konkretnego dziecka.

Strona Julki w Fundacji to: http://dzieciom.pl/podopieczni/20195

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

1% podatku za 2016

iki81

Dzięki wpłatom z tytułu 1% możemy Julce stworzyć warunki do spokojnego i w miarę komfortowego życia. Gdyby nie te wpłaty, Jula nie miałaby wygodnego wózka i łóżka, PCEye do obsługi komputera, programów komunikacyjnych i edukacyjnych, ssaka na wyjścia z domu, podnośnika i wielu innych małych i dużych rzeczy, które przez minionych 10 lat używaliśmy przy Julii. Te niewielkie pojedyncze wpłaty pozwalają nam spać spokojnie, że gdy zepsuje się coś, albo Jula z czegoś wyrośnie to jest możliwość by to załatwić. I nie chodzi o ubrania... 1% podatku jest tak obwarowany przepisami, że możecie być pewni, że każda złotówka zostanie wydana na leczenie i rehabilitację Julki.

Julia ma subkonto w Fundacji "Zdążyć z Pomocą":

http://dzieciom.pl/podopieczni/20195

Aby przekazać 1% należy wypełnić odpowiednie rubryki w odpowiedni sposób:

KRS: 0000037904

Cel szczegółowy: 20195 BARTCZAK JULIA

(kolejność danych jest bardzo ważna)

Już dziś wszystkim bardzo gorąco dziękujemy za kolejny 1% podatku!!!

1_procent_20161

Bożonarodzeniowe pozdrowienia

iki81

W tym Bożonarodzeniowym świętym czasie niech milkną spory, a serca niech wypełnią się pokojem i nadzieją! Niech Ten, który przychodzi na ziemię błogosławi każdemu z nas!

Grudniowe echo

iki81

Przy okazji dzielimy się wieściami z frontu walki o lek na SMA w Polsce

© JULINEK I SMA
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci